MARDİN İL MEM ARGE

Değerimiz Öğretmenlerimiz-Başarılı Çalışmalar

Değerimiz Öğretmenlerimiz-Başarılı Çalışmalar

 Hedefe Doğru 4 Başlık 7 Adım Projesi´nin "Değerimiz Öğretmenlerimiz (Başlık 3 4. Adım)" adımı kapsamında okullarımızda farklılık yaratan öğretmenlerimizi ilimiz eğitim camiasına tanıtmak, bu vesileyle diğer öğretmenlerimizin de bu farklılıklardan yararlanmasını sağlamak amacıyla "Değerimiz Öğretmenlerimiz-Başarılı Çalışmalar" başlığı altında öğretmenlerimizin çalışmalarını paylaşmaya devam ediyoruz.

 Yeşilli Bahçebaşı Ortaokulu´ndan Müzik Öğretmeni Tarık Yaşar ve Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Nuh Utku okullarında dersleriyle ilgili eksik materyalleri okullarına kazandırmak için İstanbul merkezli firmalarla iletişime geçerek bu eksikleri gidermiştir. Öğretmenlerimizin çabalarıyla ve firmaların bağışlarıyla okulumuzda müzik ve beden eğitimi dersleri öğrencilerimiz için daha güzel geçecek.

 Çabaları ve emekleri için her iki öğretmenimize ve firmalara teşekkür ediyoruz. 

 Yaptığı çalışmaları bizlere göndermek isteyen öğretmenlerimiz çalışmalarının bilgilerini ve fotoğraflarını bizlere arge47@meb.gov.tr mail adresi aracılığıyla ulaştırabilirler.

  

Yeşilli Bahçebaşı OrtaokuluYeşilli Bahçebaşı OrtaokuluYeşilli Bahçebaşı OrtaokuluYeşilli Bahçebaşı OrtaokuluYeşilli Bahçebaşı OrtaokuluYeşilli Bahçebaşı Ortaokulu

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No9 Artuklu/Mardin - (0482) 212 1258 (Dahili 1027)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.