MARDİN İL MEM ARGE

EYFOR XI BİLDİRİLİ OTURUMLARA VE PANELLERE DAVET

EYFOR XI BİLDİRİLİ OTURUMLARA VE PANELLERE DAVET

Müdürlüğümüz ve EYUDER arasında imzalanan "Eğitimde İşbirliği Protokolü" kapsamında ülkemizde eğitim ve yönetim bilimleri uygulamalarının bilimsel veriler ışığında tartışılacağı "XI. ULUSLARAARASI EĞİTİM YÖNETİMİ FORUMU" EYFOR XI 17-21 Kasım 2020 tarihleri arasında online gerçekleştirilecektir. Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği EYUDER ve MEF Üniversitesi işbirliği ile Online gerçekleştirilecek olan forumun ana teması "PANDEMİ SÜRECİNDE EĞİTİM" olacaktır. 

Forum ana teması altında yer alan eğitimde politika ve politika uygulamalarında güncel konuları tartışma amaçlanmaktadır. Program içinde yer alan "Bildirili Oturumlar", "Paneller" , "Atölyeler"  vb tüm programlara okul yöneticileri ve öğretmenlerimiz seminer döneminde ücretsiz ve kayıt yaptırmadan katılabilirler. Program hakkında detaylı bilgiye http://eyfor.org/dosya/eyfor_prg.pdf linkinden ulaşılabilmektedir.

17-11-2020

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No9 Artuklu/Mardin - (0482) 212 1258 (Dahili 1128)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.