Mardin İl Millî Eğitim Müdürlüğü Erasmus+ Okul Eğitimi Akreditasyonu 3. Dönem Konsorsiyum Üyeliği Başvuruları Başlamıştır
![Mardin İl Millî Eğitim Müdürlüğü Erasmus+ Okul Eğitimi Akreditasyonu 3. Dönem Konsorsiyum Üyeliği Başvuruları Başlamıştır](/meb_iys_dosyalar/2023_02/17170323_erasmus_konsosiyum_baYvuru_duyuru_afiYi_web.jpg)
Erasmus+ Okul Eğitimi Akreditasyonu 3. Dönem Konsorsiyum Üyeliği başvuruları başlamıştır. Başvurular 24 Şubat 2023 Cuma 17.00'ye kadar gerçekleştirilebilecektir. Başvuru gerçekleştirecek okullarımızın Mardin İl Millî Eğitim Müdürlüğü Erasmus+ Okul Eğitimi Akreditasyonu 2023 Yılı Konsorsiyum Üyeliği Başvuru Rehberi'ni incelemeleri, ekte yer alan "Doğruluk Beyannamesi" belgesini doldurarak belgeyi https://forms.gle/gUF8yS7KbnHPKosDA linkinden forma eklemeleri ve formadaki diğer bilgileri doldurmaları gerekmektedir.
Doğruluk Beyannamesi için tıklayınız.
Başvuru Rehberi için tıklyanız.