MARDİN İL MEM ARGE
Okullarımızda Okuma Saati Etkinliği-Kızıltepe-24 Kasım Ortaokulu
![Okullarımızda Okuma Saati Etkinliği-Kızıltepe-24 Kasım Ortaokulu](/meb_iys_dosyalar/2017_03/10111609_BaYlYk_4-1._AdYm_OkullarYmYzda_Okuma_Saati_EtkinliYi.jpg)
Hedefe Doğru 4 Başlık 7 Adım Projesi´nin "Okullarımızda Okuma Saati Etkinliği (Başlık 4 1. Adım)" okullarımızda etkin bir şekilde uygulanmaya başladı.
Okullarımızda uygulanmaya başlayan etkinlik kapsamında bizlere fotoğraflarını yollayan Kızıltepe-24 Kasım Ortaokulu´ndan bizlere ulaşan kareleri aşağıda görebilirsiniz.
Katkılarından dolayı okulumuz öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.