MARDİN İL MEM ARGE

Okullarımızda Okuma Saati Etkinliği-Mazıdağı-Balpınar İlk ve Ortaokulu

Okullarımızda Okuma Saati Etkinliği-Mazıdağı-Balpınar İlk ve Ortaokulu

Hedefe Doğru 4 Başlık 7 Adım Projesi´nin "Okullarımızda Okuma Saati Etkinliği (Başlık 4 1. Adım)" okullarımızda etkin bir şekilde uygulanmaya başladı. 

Okullarımızda uygulanmaya başlayan etkinlik kapsamında bizlere fotoğraflarını yollayan Mazıdağı-Balpınar İlk ve Ortaokulu´ndan bizlere ulaşan kareleri aşağıda görebilirsiniz.

Katkılarından dolayı okulumuz öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.

 

Mazıdağı-Balpınar İlk ve OrtaokuluMazıdağı-Balpınar İlk ve OrtaokuluMazıdağı-Balpınar İlk ve OrtaokuluMazıdağı-Balpınar İlk ve OrtaokuluMazıdağı-Balpınar İlk ve OrtaokuluMazıdağı-Balpınar İlk ve OrtaokuluMazıdağı-Balpınar İlk ve OrtaokuluMazıdağı-Balpınar İlk ve OrtaokuluMazıdağı-Balpınar İlk ve OrtaokuluMazıdağı-Balpınar İlk ve OrtaokuluMazıdağı-Balpınar İlk ve OrtaokuluMazıdağı-Balpınar İlk ve OrtaokuluMazıdağı-Balpınar İlk ve OrtaokuluMazıdağı-Balpınar İlk ve OrtaokuluMazıdağı-Balpınar İlk ve OrtaokuluMazıdağı-Balpınar İlk ve OrtaokuluMazıdağı-Balpınar İlk ve OrtaokuluMazıdağı-Balpınar İlk ve Ortaokulu

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No9 Artuklu/Mardin - (0482) 212 1258 (Dahili 1128)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.