MARDİN İL MEM ARGE
Okullarımızda Okuma Saati Etkinliği-Midyat-Gazipaşa İlk ve Ortaokulu
![Okullarımızda Okuma Saati Etkinliği-Midyat-Gazipaşa İlk ve Ortaokulu](/meb_iys_dosyalar/2017_03/10111609_BaYlYk_4-1._AdYm_OkullarYmYzda_Okuma_Saati_EtkinliYi.jpg)
Hedefe Doğru 4 Başlık 7 Adım Projesi´nin "Okullarımızda Okuma Saati Etkinliği (Başlık 4 1. Adım)" okullarımızda etkin bir şekilde uygulanmaya başladı.
Okullarımızda uygulanmaya başlayan etkinlik kapsamında etkinliği uyguladıktan sonra "Okul Olarak 7´den 77´ye Kitap Okuyoruz" başlığıyla okul internet sitesinde fotoğraflarını haber yaparak paylaşan Midyat-Gazipaşa İlk ve Ortaokulu´ndan fotoğrafları ve haber linkini aşağıda görebilirsiniz.
Katkılarından dolayı okulumuz öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.
Habere ulaşmak için tıklayın.