MARDİN İL MEM ARGE

PROJE ALANLARINA YÖNELİK İLÇE SEMİNERLERİNİN İLKİ SAVUR'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

PROJE ALANLARINA YÖNELİK İLÇE SEMİNERLERİNİN İLKİ SAVUR'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Mardin İl Millî Eğitim Müdürlüğü bünyesinde Ar-Ge ekibi olarak, ilçelerimizdeki gönüllü öğretmen ve yöneticilerimize çeşitli proje alanlarına yönelik bilgilendirme seminerleri gerçekleştirmeye başladık. İlk durağımız Savur ilçemizdi.

Mardin genelinde sahaya yönelik gerçekleştirdiğimiz ve 1800'e yakın öğretmenimizin katıldığı anket sonucunda katılımcılarının kendi seçtikleri alanlarda bilgi almaları sağlandı. Savur Nuri Cıngıllıoğlu Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleşen seminerlerin açılış konuşmasını İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Sabahattin Sümer yaptı. Açılış konuşmasında bir eğitimci için proje yazma ve yürütme süreçlerinde yer almanın çok önemli olduğuna değinen Sümer, gönüllülük gösterip seminere katılan eğitimcilerimize teşekkür etti.

 "Erasmus+, TÜBİTAK, TEKNOFEST, Patent ve Faydalı Model" başlıklarında 2 oturumda gerçekleşen seminerlere Savur ilçemizden yaklaşık 80 öğretmenimiz katılım sağladı.

 

Ev sahipliği için Savur İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve Nuri Cıngıllıoğlu Anadolu Lisesine şükranlarımızı sunuyor, katılan öğretmenlerimize proje yolculuklarında başarılar diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

23-11-202323-11-202323-11-202323-11-2023

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No9 Artuklu/Mardin - (0482) 212 1258 (Dahili 1027)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.