MARDİN İL MEM ARGE
Temel Robotik ve Kodlama Eğitimlerimiz Başladı
![Temel Robotik ve Kodlama Eğitimlerimiz Başladı](/meb_iys_dosyalar/2022_05/18084545_IMG-20220517-WA0083.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz hizmet binasında faaliyet gösteren Prof. Dr. Aziz Sancar Robotik ve Kodlama Merkezi'nde ilkokul, ortaokul ve lise öğrenci grupları Temel Robotik ve Kodlama Eğitimi derslerine başladı. Artuklu Halk Eğitim Merkezi Usta Öğreticisi Şevval Baloğlu tarafından her grup için 40 ders saati planlaması yapılan eğitimler yaklaşık bir buçuk ay boyunca devam edecek.